Katedra tělesné výchovy
Zámostí 683, 500 09 Hradec Králové

Katedra tělesné výchovy FAF & LFHK

Katedra tělesné výchovy poskytuje studentům možnost udržet a zlepšit si fyzickou a psychickou kondici v průběhu celého studia a prohlubuje znalosti z oblasti tělesné kultury. Kromě běžných kolektivních sportů (volejbal, basketbal, fotbal) se rovněž vyučují sporty individuální (tenis, squash, spinning, kanoistika, sluneční joga, bodyform, stolní tenis, aerobic, dance aerobic, Zumba, smartfit, in-line, moderní formy cvičení s hudbou, Salsa, Hip-hop, lezení na stěně, kondiční posilování, relaxační cvičení, sebeobrana pro ženy, bojové techniky pro muže).logo-KTV-(1).png
 
11.02.2019

Pokud jste nestihli registraci přes SIS. Obraťte se přímo na vyučujícího sportovní aktivity.

Registraci v SIS už není potřeba dodatečně řešit, slouží pouze jako blokace místa na hodině. Zapsání zápočtu nikterak neovlivňuje. 

 

Zajímavé odkazy:

O nás

Sporty

Rozvrhy

13.11.2018

promo.jpg

Zdravím všechny oslovené

s nabídkou dvou lyžařských akcí do Alp. První nabídka je spíše pro zaměstnance a studenty PGS, protože je termínově na začátku zkouškového období. Zájezd do Molltalerhof je zamýšlen jako lyžařský kurz pro studenty obou fakult (FaF a LF), nicméně obě akce jsou otevřeny pro všechny zájemce jak z obou fakult, tak i pro vaše blízké a známé bez ohledu na to, zda mají nějaké vazby na FaF nebo LF.

 Přihlášky zasílejte, prosím, na uvedenou mailovou adresu ( kroustekj@gmail.cz), případně mne kontaktujte na tel. 739488254. Regulérní přihláškou se  pak bude rozumět složení zálohy ve výši 3000,-Kč. O způsobu platby se po kontaktu dohodneme.

 Jen připomínám, že lyžařský kurz studentů je koncipován jako zdokonalovací kurz a není určen pro začátečníky.

 

Srdečné pozdravy všem zasílá Mgr. Jindřich Křoustek

 

Více o akcích zde:

Rakouské Aply.pdf

Italské Alpy.pdf

 

Lyžařský kurz

 

© Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Univerzita Karlova
Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové, Česká republika