Katedra tělesné výchovy
Zámostí 683, 500 09 Hradec Králové

Zumba

Taneční fitness plné energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Využívá tanců jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnoho dalších. Zumba vychází z principu, že cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvářejí PÁRTY ATMOSFÉRU, která Vás strhne do víru pohybu. Je to cvičení, které Vám zaručeně zvedne náladu!

Choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, zformovat a posílit celé tělo. Zaměřují se na svalové partie, jako zadek, nohy, ruce, břicho a nejdůležitější sval těla, vaše srdce!

Zumba je skvělá nejen pro Vaše tělo, ale hlavně pro vaši mysl. Co tak zapomenout na běžné problémy všedního dne a přijít vytancovat všechny svoje starosti? Vysoká dávka endorfinů je zaručena!

Vyučující: Mgr. Michal Němeček

Sportoviště: Tš Bonstep a Zámostí tělocvična

Provozní řád

Podmínky pro udělení zápočtu

Studenti musí pro získání obou zápočtů odchodit (aktivně se zúčastnit) 22 hodin z celkových 26. V průběhu roku si dále studenti mohou vyzkoušet, 2x v zimním a 2x v letním semestru, jiný sport (náhrada). Náhrada může posloužit studentovi i při dodělávání zameškaných absencí. Počet však nesmí překročit více jak čtyři za rok.

 

© Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Univerzita Karlova
Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové, Česká republika