Rozdíl mezi pravidelnou výukou Tělesné výchovy v průběhu ZS/LS a Zimním/Letním kurzem?

V rámci studia na Farmaceutické a Lékařské fakultě máte možnost, pod správou Katedry tělesné výchovy absolvovat, několik předmětů. V průběhu zimního a letní semestru to jsou předměty, které jsou v SISu vedené pod názvem:                               FaF – Tělesná výchova a sport I., II., III., (ZS, LS)

LF – Tělesná výchova I. - VI (liché číslo pro ZS, sudé pro LS)

Další předměty(aktivity), které si pro vás KTV každoročně připravuje jsou v SISu vedené pod názvem:

FaF – Základní zimní kurz, Základní letní kurz.

LF – Základní zimní sportovní kurz, Základní letní sportovní kurz.

Kurzy probíhají mimo pravidelnou výuku tělesné výchovy ZS a LS, v časově omezeném období. Pro získání kreditů studenti musí absolvovat všechny dny, které jsou pro kurzy určené.