Katedra tělesné výchovy
Zámostí 683, 500 09 Hradec Králové

Kanoistika

Charakteristika:
Jedná se o odpočinkové vyjížďky na řeku Orlici. Výlety se konají převážně za dobrého počasí. Pro jízdy využíváme plavidel typu Pálava (kánoe). Účastnit se mohou jak jednotlivci, tak páry. Všichni účastníci musí bezpodmínečně umět plavat.
Studenti, kteří si zapíší kanoistiku, musí tento sport kombinovat se sportem jiným, např. plaváním. Kanoistika, vzhledem k tomu, že se jedná o aktivitu v přírodě, má zkrácenou dobu docházky a tato docházka se musí nahradit na některém z jiných sportů nabízených katedrou.
Budete potřebovat: oblečení dle počasí
Vyučující: Mgr. Jiří Bezouška
Sportoviště: Loděnice FaF na Orlici

  • Letošní kanoistika je vedena formou delších vyjížděk na řeku Orlici. Pokud budete mít zájem, je nutné se dopředu domluvit po emailu. Vyjížďky trvají zhruba 6 hodin a jsou v pátek. Na vyjížďky se bude zapisovat pomocí události na FB stránkách katedry, kde se přihlásíte pomocí svého profilu.
  • Podmínky pro udělení zápočtu

    Studenti musí pro získání obou zápočtů odchodit (aktivně se zúčastnit) 22 hodin z celkových 26. V průběhu roku si dále studenti mohou vyzkoušet, 2x v zimním a 2x v letním semestru, jiný sport (náhrada). Náhrada může posloužit studentovi i při dodělávání zameškaných absencí. Počet však nesmí překročit více jak čtyři za rok.

 

© Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Univerzita Karlova
Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové, Česká republika